erotik hikayeleri

Etiket: Sex Hikayeleri oku

Türbanlı Annemi Babam Sikerken Gördüm

Merhaba sevgili ensest hikayeler okuyucuları, Nihayet babam iş gezisine çıkmıştı ve sevgilimi bir haftalığına yatılı olarak çağırdım buna annemde çok sevindi çünkü oğlunun yanlış kişilerle sevgili olmasını istemiyordu. Tabi sevgilim kafasına koymuştu annemi de düzecekti ama annemin haberi yoktu hiç bir şeyden ve sevgilimi sadece erkeklerden hoşlanıyor sandığı için onun yanında rahat giyiniyordu.Gün geldi çattı ve sevgilimi evime getirdim. Annem türbanlı orospular gibi giyinip üstünde başörtü altında taytla azgın sevgilimi karşılamaya çıktı. Sevgilim bunu fırsat bilip anneme her seferinde iltifatlar ediyordu. İlk gün birbirlerini tanımakla geçmişti ve gece olduğunda olgun sevgilim yatağında uyuyordu ve annemle bas basa kaldık. Annemin ilk dediği kelime nereden buldun bu yakışıklı adamı oldu. Belli ki annem sevgilime gözü dikmişti. Artık annem sevgilimle çok ilgilenip şakalar yapıyordu.Bende annemin babamdan dolayı mutsuz olduğu için hiç bir şey demiyordum.
Ertesi gün akşam yemeğinden sonra onlar baş başa kalsınlar diye erkenden uyuma numarası yaptım. salon kapısını kapattım onları izlemeye koyuldum.Annem sevgilime babamdan yana çok mutsuz olduğunu anlatım dertleşiyordu.Annem fazla duygusallık numarası yapıp sevgilime sokuldu. Sevgilim Kağan annemi gerçek bir erkek gibi kollarının arasına aldı ve teselli etti. Annem sevgilime sarılıp öyle birkaç dakika kalınca sevgilimin erkekliği uyanmıştı. Sonra annem şikayetlerine devam etti her zaman babamın onun kıyafetlerine karıştığını söylüyordu.Sevgilimde sinirlenip senin gibi bir kadını zorla kapatmak olamaz bu yaşta bu güzelliğini heba ediyorsun sen onun kölesi değilsin gibi gaz verici laflar söyledi ve annemde iyice gaza geldi. Yarın lk işimiz kıyafet almak dedi artık istediğim gibi giyinip istediğim gibi yaşayacağım örtünmüyeceğim evimizde havuz varken havuza girmeme mani olmayacak dedi. Sabah erkenden beni uyandırıp avm ye gittik. Annem dehşet verici kıyafetler alıyordu ve vücudunu sergiliyordu. Mağazada beğendiği kıyafetleri aldıktan sonra üstüne giydi ve dışarıda öyle gezdi. Bütün erkekler ona bakıyordu ve annemin çok hoşuna gidiyordu bu. Kendine hayatında il defa bikini almıştı havuzda giyebilmek için. Ellerimiz torba dolu eve gidince sevgilim hadi havuza girelim dedi. hepimiz üstümüzü giydik ama bir sorun vardı annem yüzme bilmiyordu. Sevgilim çekinme ben öğretirim hemen dedi ve annem bikinisini giyip aşağı indi. O bembeyaz teninde kırmızı bikini göğüsleri fırlayacak gibiydi ikimizde ağzı açık kalmıştı. sevgilim güçlü kollarıyla annemi suya çekti. Annem korkudan öyle bir yapışmış ki sevgilime tek vücut olmuşlar. Ben yine bahane uydurup havuzdan çıkıp onların göremeyeceği bir yerde izlemeye koyuldum. Kağan anneme yüzme öğretmiyor resmen sikiyordu. Annem sandığımdan daha çabuk öğrendi yüzmeyi ve artık beraber yüzmeye başladılar.Annem ne kadar özgür hissettiğini anlatıyor ve sevgilim sen hala özgür değilsin çünkü hala istemediğin bir adamlasın ve başkasıyla ilişkiye girmeye cesaretin yok deyip annemi kızdırdı annem ise niyemiş benim vücudum değil mi istediğimle olurum dedi ve kıvama gelmeye başladı. (devamı beğeni olursa)

Hocam vermezsen dersten bırakırım dedi

yaşım genç olmasına ragmen çok sert bir seks hayatları anısı yaşamış biriyim. bendeniz. bu genç yaşıma ragmen yediğim sert alet ıle kendimden geçmiş ve adeta zevkten dört köşe olmuştum… lise son yılım da başıma gelen bu acı tecrübe ıle artik bir kadın olmuştum.. ve yeni ya*raklar yemeye, yeni seks hikayeler yaşamaya yelken açmıştım. genç yaşş da acı bir tecrübe ıle yediğim sert ve şiddetli alet darbeleri ıle gözümden akan yaşların herşey güzel popoma damlamıştı. seks hikaye anıma sizi daha fazla bekletmeden anlatmaya başlıyorum.lise sona geldiğimiz de okulumuza yeni bir hoca gelmiş ve bızde artik yeni ilk genç kız adayları olarak aktif bir sekil de kendimizi çok konuşarak ve çevremizdekilerle dalga geçerek kanıtlamaya çalışıyorduk. lakin bu yeni gelen hocanın şaka anlayışı yokmuş. bunu benii sert bir sekilde s*ktiği seks hayatları anımı daha sonradan, vakitle anlamıştım. bu yeni gelen hocamızın ilk dersinde, konuştuğu sırada bendeniz sözünü bölerek onu bozacak ve sınıf içinde itibarını düşürecek bir şaka yaptığım da hocanın kızgınlığını ve sınıfın gülmesini hatırlıyom hala. sınıfın gülmesi hocayı daha da çok sinirlendirmişti. ders çıkışı herkes giderken benii yanına çağırarak, bir seyler sormaya başladı. ve gel benimle dedi… bu arada bütün okul boşalmış sadece bir kaç hademe kalmıştı. hoca benii okulun kömürlüğü olan arka tarafa doğru götürüyordu. bendeniz onu umursamadan peşinden gidiyordum. kömürlüğe geldiğimizde kendimize tokatlar atmaya başladı.. hemencecik yere yatırdı ve beyaz gömleğimden yeni ilk filizlenmiş olan memelerimi avuçlayarak emmeye başladı.. adeta sömürüyor ve ısırıyordu. daha daha sonra eteğimi katlayarak kulotlu çorabımın tam vajinama denk gelen bölgesini eliyle yırtıp kalın aletine tükürdükten daha daha sonra al sana şaka diyerek içime girdi. bağırma ses tonumu kimse duymasın diye dudağımı da kapatmıştı. sertçe benii alanda öyle s*kerken, kömürlüğün içi şap şak şap şup sesleri ıle dolmuştu. her tarafım yapış yapış ve ıslak olmuştu… çok sert bir seks hayatları anısı yaşıyordum. daha daha daha sonra hoca benii eğerek, daracık etli, a*cık dudak arama, kalın aletini geçirdi ve benii biraz daha s*ktikten daha daha sonra popoma boşalarak, bir şaplak attı ve boynumdan öperek rahatladı en en en sonunda. o günden daha daha sonra kimseye daha şaka yapamadım.

erotik hikaye

sex hikayeleri

ensest hikaye

porno hikayeleri

DMCA.com Protection Status